Pozvánka na Seminář

9. února 2024
Pozvánka na Seminář
Ráda bych vás pozvala na Seminář, který pořádá naše SO Chrudim, ve které mám tu čest být jednatelkou,který proběhne v sobotu, 16.3. v ABC klubu Pardubice . Seminář je otevřený pro všechny, co se chtějí dozvědět něco nového a chtějí prožít sobotu ze stejně " postiženými " ???? kočičími lidmi.
A na co a na koho se můžete těšit ???? ?
Zcela jistě každý alespoň jednou viděl nebo zná TV pořad Kočka není pes- kočičí psycholožka z tohoto pořadu, Klára Nevečeřalová má pro nás připravenu velmi poutavou přednášku na Téma kočky a Aromaterapie.
Myslíte si, že je Vaše kočička vyjímečná a chtěli byste s ní zkusit Felinoterapii? Jak na to a jak vůbec poznáte, že na to Vaše kočička má a vůbec co to Felinoterapie je Vám vysvětlí zkušená, uznávaná felinoterapeutka Helena Ruckerová.
V tomto počasí musíme snad ještě více dávat pozor u našich koček na respirační choroby, je to hned. Jak na ně, jak vznikají a co to vlastně je Vám vysvětlí oblíbená veterinářka a chovatelka koček v jedné osobě MVDr. Irina Lobová.
No a v neposlední řadě je velmi důležité pro celkovou kondici a spokojený život našich koček i správná strava. O tomto nám popovídají ty, co o výživě vědí snad vše a to Zorka Kolářová a Lucie Makásová.
Na přihlášky se těšíme na mailu seminarchrudim@seznam.cz
Malé občerstvení bude zajištěno, parkování přímo před ABC klubem.
Těšíme se na setkání s Vámi !!!! ❤